Wymiany i zwroty

Zwrot

Jeśli jesteś konsumentem (nie firmą) - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Od umowy można odstąpić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
Aby odstąpić od umowy należy wysłać "oświadczenie o odstąpieniu od umowy" (poniżej wzór) np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: [email protected] W formularzu należy podać rachunek bankowy na który ma zostać przelana zwracana kwota oraz dołączyć dowód zakupu (paragon). Zwracany towar należy wysłać max 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

LEOMODA
ul. Plac Wolności 2/215
35-073 Rzeszów
Polska

Formularz odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje przy zakupach na firmę oraz konsumentowi w przypadku gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.


Reklamacja

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, Klient ma prawo go zareklamować. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: [email protected] lub drogą pocztową na adres:

LEOMODA

ul. Plac Wolności 2/215
35-073 Rzeszów
Polska

Dział obsługi skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia dalszej procedury reklamacyjnej informując na jaki adres ma zostać odesłany towar.

Вхід

або
Реєстрація нового користувача